"АвтоВАЗ" отримає 38 млрд, підписавши угоду з Renault — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"АвтоВАЗ" отримає 38 млрд, підписавши угоду з Renault

324
Російський уряд перерахує другий транш держпідтримки "АвтоВАЗу" в розмірі 38 млрд рублів після того, як акціонери компанії - зокрема альянс Renault-Nissan - підпишуть документ про розміри інвестицій. Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на першого віце-прем'єра Росії Ігоря Шувалова.
Шувалов уточнив, що трансфер грошей почнеться "коли буде точний документ, що зобов’язує юридично". Віце-прем'єр також нагадав, що меморандум, який акціонери раніше підписали в Парижі, не є юридично зобов’язуючою угодою. Як повідомлялося, згідно з цим документом російська сторона надасть "АвтоВАЗу" фінансову допомогу, компанія Renault - технології. Як уточнив Володимир Путін на спільній прес-конференції за підсумками засідання комісії, Renault внесе у вигляді технологій 300 млн євро.
Між тим, в червні тольятінське підприємство вже отримало держпідтримку в розмірі 25 млрд рублів. Восени "АвтоВАЗ" попросив владу надати держгарантії за кредитами підприємства, а також субсидувати відсотки за позиками у розмірі 2/3 ставки рефінансування.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас