240
Продажі Audi і Volkswagenзросли у листопаді найшвидшими темпами за рік - на 19%
Найбільший автоконцерн Європи Volkswagen AG опублікував кращі результати продажів автомобілів Volkswagen і Audi цього року, повідомило агентство Bloomberg.
Продажі автомобілів Audi і Volkswagen зросли в листопаді на 19% в порівнянні з аналогічним місяцем 2008 року - до 531 тис. За 11 місяців 2009 року продажі збільшилися на 2% - до 5,85 млн автомобілів.
"Ми змогли перевершити свої прогнози з реалізації за 11 місяців, - заявив директор Volkswagen з продажів Детлеф Віттіг. - Ми стоїмо на правильному шляху, оскільки наш модельний ряд безпечний для довкілля і враховує потреби ринку".
Продажі автомобілів в Китаї - найбільшому ринку автовиробника - злетіли на 73% - до 133,7 тис. в листопаді.
Реалізація автомобілів групи Volkswagen в цілому, включаючи також такі бренди як Lamborghini, Skoda, Seat, Bentley, зросла на 19% в Німеччині, на 7,3% - в Західній Європі без врахування ФРН, на 8,7% - в США і на 27% - в Південній Америці. У Центральній і Східній Європі продажі скоротилися на 21%.
Акції Volkswagen подорожчали в п'ятницю на 2,1% на торгах у Франкфурті.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Лоукостер WestJet братиме плату за те, що робить кожен пасажир
BYD представила бюджетний гібридний седан із запасом ходу 2000 км (фото)
Ferrari скорочує поставки автомобілів у Британію — причини
Україна експортувала 150 мільйонів тонн вантажів з моменту зняття блокади рф з портів
Хто може не платити за доставку газу
Індія вже скоротила імпорт російської нафти на 50%