Китай ввів обмежувальне мито щодо електротехнічної сталі з РФ і США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай ввів обмежувальне мито щодо електротехнічної сталі з РФ і США

339
Міністерство комерції Китаю оголосило про введення з 11 грудня обмежувального мита щодо електротехнічної сталі, яка імпортується з Росії і США. Постачання даної продукції з цих країн, за попередніми висновками китайських експертів, завдають збитку власним виробникам.
Міністерство, провівши розслідування у відповідь на скарги металургійних компаній Baosteel Group Corp. і Wuhan Iron&steel Group., прийшло до висновку, що демпінг на російську продукцію складав 4,6% - 25%, США дотували експорт сталі в Китай у розмірі 10,7% - 25%. У зв'язку з цим з російських і американських компаній-експортерів стягуватиметься певна застава в розмірі до 25%, залежно від різниці між внутрішніми та експортними цінами кожного окремо взятого постачальника. Крім того, американські експортери мають віднині виплачувати 12% експортного податку при ввезенні до Китаю своєї продукції.
Основне розслідування триватиме від 4 до 9 місяців. Вперше Китай проводить розслідування на предмет виявлення одночасно фактів демпінгу і надання субсидій компаніям-виробникам в їхніх країнах. Міністерство комерції Китаю вже заявило, що прийняте рішення відповідає законам КНР і правилам СОТ.
За матеріалами:
ИнтерМедиа Консалтинг
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас