Профспілка працівників газових господарств пікетує НКРЕ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Профспілка працівників газових господарств пікетує НКРЕ

367
Мітингувальники біля стін Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) протестують проти дій Кабінету міністрів України і Комісії з реформування газової галузі країни.
Вони, зокрема, виступають проти постанови уряду №775, якою газорозподільні мережі, що перебувають в оренді міськ- і облгазів, передаються дочірньому підприємству Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України", - "Нафтогазмережі".
В мітингу беруть участь близько 200 осіб, окрім представників профспілок, там є співробітники ВАТ "Хмельницькгаз" і ВАТ "Вінницягаз".
Протестувальники звертають увагу на те, що ДП "Нафтогазмережі" не мають достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів і необхідної для роботи на газовому ринку матеріально-технічної бази.
В руках у мітингувальників плакати з гаслами "Кальченко, Дубина, Гнатушенко - рейдери", "Кальченко, де справедливі тарифи?" і "Рішення Кальченка - кримінальний злочин".
Окрім цього, виступаючи проти сьогоднішній дій Кабміну і НКРЕ, протестувальники скандують біля стін будівлі комісії "Ганьба".
Як пояснили кореспондентові агентства "Інтерфакс-Україна", 17 грудня цього року планується проведення мітингу на майдані Незалежності в Києві, де також буде висловлений протест щодо реформ у газовій галузі України.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас