СБУ просить НБУ позбавити ліцензії відомий банк — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

СБУ просить НБУ позбавити ліцензії відомий банк

15563
Один з відомих українських банків має бути позбавлений ліцензії за дію при ньому незаконного центру конвертації, діяльність якого припинена співробітниками Служби безпеки України (СБУ).
Про це повідомила на брифінгу керівник прес-служби СБУ Марина Остапенко
Зокрема Остапенко зазначила, що кілька днів тому в Донецькій області була розкрита діяльність незаконного угрупування, що організувало центр конвертації, річний обіг якого становив понад 500 млн.грн. 16 листопада 2009 року прокуратурою Донецької області за матеріалами СБУ було порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 205 Кримінального кодексу. В рамках цієї кримінальної справи співробітниками СБУ затримано троє учасників угрупування і проведені обшуки, здійснено 300 виїмок в банківських установах.
Остапенко також повідомила, що під час обшуку одного з офісних приміщень співробітники СБУ затримали автомобіль інкасаторської служби “одного з українських досить відомих банків”. У автомобілі перебували охоронці з мішками для перевезення грошей. При цьому не було жодних документів на транспортування коштів. Також були вилучені касові банківські апарати, що належать цьому банку. “Таке враження, що банк мав свій офіс в цьому конвертаційному центрі, або навпаки”, - зазначила вона.
Відповідаючи на питання журналістів, Остапенко уточнила, що цей банк працює на території всієї України. “Тут виникає логічне питання, чому при банківських установах створюються такі центри конвертацій. Хто повинен контролювати роботу банків? Чи служба безпеки України чи все-таки Національний банк. І чому в таких банків не відбирають ліцензії. І це є певним свідоцтвом корупції. Поглянемо, чи працюватиме цей банк надалі і що буде з його ліцензією”, - підсумувала Остапенко.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас