Найдорожча ялинка Росії буде встановлена у Владивостоку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найдорожча ялинка Росії буде встановлена у Владивостоку

821
Серед найщедріших міст Росії, що не пошкодували бюджетних грошей на новорічне диво, - Санкт-Петербург, жителів якого порадує ялиночка за 2,7 млн рублів, і Грозний, мерія якого виділила 2,6 млн. Але все це дрібниці в порівнянні з розмахом Владивостока, пише Lifenews.
Складна-розкладна штучна ялинка, яку встановлять в столиці Приморського краю, важитиме 15 тонн. Тільки за саму ялинку з бюджету вже заплачено 5,28 млн. рублів, а ще 5,2 млн. передбачається витратити на прикраси, монтаж і демонтаж.
Навіть "головна ялинка країни" в Москві буде дешевша. Її, за традицією, зрубали в підмосковному лісі й доставили в центр міста абсолютно безкоштовно. Правда, за встановлення все ж доведеться платити, і немало. Московська мерія виділила на це 2,6 млн. рублів.
Інші російські міста повелися скромніше. Наприклад, в Нижньому Новгороді і Тулі на ялинки витратять по 2,4 млн. рублів, в Єкатеринбургу - 2,5 млн. рублів (цікаво, що при цьому мерія Єкатеринбурга не виділила грошей на ялинки для дитячих будинків).
Ну, а найбільш бюджетні ялинки будуть в Сизрані та Оренбургу. Їх купували ще в минулому році за 1,2 млн. рублів, але оскільки вони не сильно пошарпалися, то порадують городян і на цей раз.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас