S&P поставило рейтинг Греції на перегляд з "негативним" прогнозом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

S&P поставило рейтинг Греції на перегляд з "негативним" прогнозом

284
Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's може знизити рейтинги Греції та Португалії.
Суверенний кредитний рейтинг Греції "А-" був поставлений агентством на перегляд з "негативним" прогнозом, повідомляється в прес-релізі S&P. Агентство відзначає, що фінансовий план країни "навряд чи забезпечить стабільне скорочення фіскального дефіциту і тягар держборгу".
Президент Європейського центрального банку Жан-Клод Тріше, виступаючи в Європарламенті в понеділок, відзначив, що дії, що робляться новим урядом Греції, поки недостатні для того, щоб узяти кризу під контроль, пише The Financial Times. Він назвав ситуацію в країні "дуже складною".
Експерти оцінюють дефіцит бюджету Греції цього року в 12,7% ВВП, тоді як для членів єврозони він не повинен перевищувати 3% ВВП.
Крім того, S&P в понеділок змінило прогноз кредитного рейтингу Португалії на "негативний" зі "стабільного", пославшись на погіршення бюджету країни. Вірогідне зниження довгострокового суверенного рейтингу "А+" наступного року, якщо дефіцит залишиться високим, зростання економіки слабким, а боргові зобов'язання продовжать збільшуватися, заявило агентство.
За оцінкою S&P, дефіцит бюджету Португалії цього року складе 8% ВВП в порівнянні з 2,7% ВВП минулого року і залишиться на рівні 8% ВВП в 2010 році.
За матеріалами:
Фінмаркет
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас