СБ: Країни не повинні поспішати зі скасуванням фінансових стимулів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

СБ: Країни не повинні поспішати зі скасуванням фінансових стимулів

228
Країни не повинні поспішати зі скасуванням фінансових пільг, щоб створити фундамент для стабільного довгострокового економічного зростання, вважає головний економіст Світового банку Джастін Лін. Він очікує, що повне відновлення світової економіки станеться в 2013 році. Він сказав, що країни мають продовжувати здійснення заходів підтримки до 2012 року, незважаючи на побоювання регуляторів про збільшення інфляційного тиску через зростання державного боргу.
"На даному етапі важливіше говорити про те, як поліпшити якість фінансових стимулів, як використовувати гроші так, щоб підсилити зростання в майбутньому", - сказав він. - Якщо вони зможуть зробити це, борг зростатиме, але завдяки зміцненню зростання в майбутньому, вони зможуть повернути цей борг".
Лін додав, що кошти, доступні в рамках програм допомоги, можуть бути використані, щоб вирішувати інші термінові питання, такі як кліматичні зміни й інфраструктурні проблеми.
"В багатих країнах уряди можуть використовувати ці гроші для інвестицій в "зелену" економіку, щоб зупинити глобальне потепління. Щоб скоротити викиди вуглекислого газу. В економіках, що розвиваються, вони можуть використовувати ці кошти не лише для "зеленої" економіки, але також для скорочення браку коштів у інфраструктурі".
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас