Пенсійний фонд загрузнув у боргах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Пенсійний фонд загрузнув у боргах

Казна та Політика
3269
Пенсійний фонд досі виконує свої зобов'язання з пенсійних виплат лише завдяки отриманню позик з державного бюджету. Так, з початку року на покриття дефіциту Фонд отримав з державного бюджету позики у розмірі 32,6 мільярдів гривень, а погасив - 16,6 мільярда гривень.
Станом на 1 листопада 2009 року його заборгованість за отримані позики складає 16,0 мільярда гривень, стверджується в аналітичній записці щодо фінансового стану Пенсійного фонду України за січень-листопад 2009 року, оприлюдненій прес-службою президента Віктора Ющенка.
З березня поточного року продовжується тенденція зниження порівняно з минулим роком суми власних надходжень Пенсійного фонду. У листопаді вона зменшилася на 158 мільйонів гривень, а за підсумками 11 місяців - на 2283 мільйони гривень. Тому за підсумками на кінець року аналітики СП прогнозують дефіцит власних надходжень ПФ у розмірі 11,8 мільярда гривень.
За січень-серпень, як сказано в аналітичній записці, залишок коштів бюджету Пенсійного фонду на кінець звітного періоду зменшився більш ніж у 3 рази (з 3,5 до 1,1 мільярдів гривень). Це, вважають в СП, є загрозливою тенденцією з урахуванням того, що в бюджеті Пенсійного фонду не передбачений резерв коштів для забезпечення безперебійності виплати пенсій, а місячна потреба в коштах на виплати пенсій складає 13,5 мільярда гривень.
За матеріалами:
Подробности
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас