"Укрзалізниця" призначила 26 додаткових поїздів на новорічні свята — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" призначила 26 додаткових поїздів на новорічні свята

262
Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") призначила 26 додаткових поїздів на новорічні та різдвяні свята. Як повідомила прес-служба "Укрзалізниці", зокрема, п'ять додаткових поїздів призначила Одеська залізниця на маршрутах Миколаїв-Київ, Одеса-Харків, Одеса-Львів, Херсон-Львів, Одеса-Ужгород.
Придніпровська залізниця призначила п'ять додаткових поїздів на таких напрямах: Євпаторія-Москва, Бердянськ-Москва, Феодосія-Москва і Сімферополь-Москва.
Південно-Західна залізниця призначила дев'ять додаткових поїздів на маршрутах Київ-Сімферополь, Київ-Ужгород, Київ-Чоп, Київ-Москва, Київ-Львів.
В складі Донецької залізниці курсуватиме один додатковий поїзд сполученням Київ-Луганськ.
Південна залізниця призначила три додаткові поїзди сполученням Харків-Сімферополь, Кременчук-Полтава-Харків, Харків-Київ.
Львівська залізниця також призначила три додаткові поїзди, які курсуватимуть на маршрутах Львів-Київ-Івано-Франківськ і Львів-Київ.
Крім того, ВАТ "Російська залізниця" призначило 18 додаткових поїздів, що прямують в Україну, три з яких проходитимуть через країну транзитом.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас