МВФ: Ситуація з Dubai World матиме помірний вплив на банки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МВФ: Ситуація з Dubai World матиме помірний вплив на банки

Казна та Політика
394
Намір інвестфонду Dubai World відкласти виконання боргових зобов'язань і, як наслідок, погіршення економічної ситуації в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) матимуть для банків-кредиторів фонду і країни "стримані і контрольовані" наслідки, йдеться в повідомленні Міжнародного валютного фонду (МВФ), що цитується агентством Bloomberg.
"Ми не думаємо, що ця ситуація буде проблемою для банків", - заявив директор близькосхідного і середньоазіатського департаменту МВФ Масуд Ахмед. На його думку, наявність у Dubai World значної кількості закордонних активів, зокрема комерційної нерухомості, означає, що "деяких з цих активів фонд може позбутися".
Крім того, Ахмед відзначив, що не чекає від уряду ОАЕ звернення по допомогу до МВФ, бо в ОАЕ є ресурси, щоб "легко впоратися з ситуацією".
Раніше повідомлялося, що Dubai World почав "конструктивні переговори" з кредиторами про реструктуризацію боргів на $26 млрд, що складає приблизно половину від загальної суми його заборгованості.
В план реструктуризації увійдуть борги двох девелоперських компаній конгломерату - Nakheel і Limitless, в той же час інші численні компанії групи залишаться незачепленими, тому що їх фінансовий стан стабільний. Dubai World також повідомив, що розглядає можливість продажу частини активів для зниження кредитного навантаження.
Dubai World, одне з найбільших держпідприємств емірату Дубаї (ОАЕ), що активно працює, зокрема, у сфері нерухомості, минулого тижня попросив у інвесторів відстрочення виплати боргових зобов'язань до травня наступного року, викликавши обвал на світових ринках.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас