На Christie's картину Реріха купили за 1,6 млн дол. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На Christie's картину Реріха купили за 1,6 млн дол.

161
Картина Миколи Реріха "Легенда", яка написана в 1923 р. і є частиною серії робіт художника під назвою "Месія", продана на аукціоні Christie's за 1 млн 647,802 тис. дол.
Про це йдеться в повідомленні російського офісу Christie's.
Секція живопису була розпродана на 80%, що підтверджує лідерство аукціонного будинку в цьому сегменті арт-ринку. Серед робіт всесвітньо відомих російських художників величезною популярністю користувалися твори грона Івана Похітонова, Зінаїди Серебрякової, Костянтина Коровіна, Іллі Рєпіна, Філіппа Малявіна. На полотно Малявіна був встановлений новий світовий рекорд. Всі роботи пішли з перевищенням верхніх естимейтів.
Великим попитом також користувалися вироби фірми Фаберже. Золотий підцигарник, прикрашений емаллю і коштовними каменями з клеймом Михайла Перхіна, виготовлений в Санкт-Петербурзі близько 1890 р., був проданий за 320 тис. дол. Інший підцигарник, який належав леді Мюрієл Педжет (першій покровительці лондонських відділень фірми Фаберже), знайшов свого покупця за 320 тис. дол.
Був продемонстрований істотний рівень інтересу до виробів Імператорського фарфорового заводу Санкт-Петербурга. Фарфорова ваза 1854 р., прикрашена портретом грона Пімена Орлова, була продана за суму 599 тис. дол., що вдвічі перевищила оцінну вартість лота. Фарфорова ваза, яка належить до епохи правління Миколи I і оформлена за мотивами полотна Філіпса Вауермана "Мандрівники", була куплена за 559,498 тис. дол.
Фотографії царської сім'ї Романових стали одними з найпопулярніших в процесі торгів секцій, де колекціонери проявили значний попит. З 20 представлених на торгах лотів 19 пішло з п'ятиразовим перевищенням оцінної вартості. Більшість фотографій, які складали цей лот, були власноручно підписані імператорським подружжям.
Всього виручка від російських торгів аукціонного будинку Christie's, що пройшли 1 і 2 грудня 2009 р., склала 14 млн 746 тис. дол. Було продано 70% лотів, статистика в грошовому вираженні склала 82%.
Нагадаємо, аукціонний будинок Christie's є лідером на світовому арт-ринку. У 2008 р. сумарна виручка від продажів склала 5,1 млрд дол. (включаючи приватні продажі). За результатами першої половини 2009 р. обсяг продажів дорівнює 1,8 млрд дол.
Заснований у 1766 р. Джеймсом Крісті, аукціонний будинок Christie's проводить торги, починаючи з XVIII століття, і сьогодні залишається популярним майданчиком для всього найунікальнішого і прекрасного. Christie's щороку проводить понад 600 торгів в 80 категоріях, включаючи всі галузі витонченого і прикладного мистецтва, ювелірні прикраси, фотографію, вина тощо. Ціни варіюються від 200 дол. і до 80 млн дол. Аукційний дім має 53 офіси в 30 країнах і 10 торгівельних майданчиків в усьому світі, включаючи Лондон, Нью-Йорк, Париж, Женеву, Мілан, Амстердам, Дубаї і Гонконг. Останнім часом Christie's активно розширює діяльність в таких країнах, як Росія, Китай, Індія і ОАЕ, проводить успішні торги і виставки в Пекіні, Мумбаї і Дубаї.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас