Долар та єна дешевшають на ознаках відновлення світової економіки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Долар та єна дешевшають на ознаках відновлення світової економіки

Валюта
301
Вартість долара і єни відносно євро та інших світових валют знижується в четвер, оскільки ознаки відновлення світової економіки сприяють зростанню попиту на більш прибуткові активи, повідомило агентство Bloomberg.
Євро коштував $1,5086 в четвер проти $1,5044 на кінець попередньої сесії.
Вартість долара відносно японської нацвалюти становила до цього часу 87,85 єн проти 87,38 вдень раніше.
Курс єдиної європейської валюти до ієни зріс до 9:30 за мск в четвер до 132,53 єни проти 131,46 на кінець сесії в середу.
Ситуація в американській економіці продовжує покращуватись стриманими темпами - на тлі зростання в більшості регіонів США споживчого попиту при слабкості, що зберігається, на ринку праці і в житловому секторі, констатує ФРС в черговому регіональному огляді Beige Book.
Президент Федерального резервного банку Річмонда Джеффрі Лекер в середу також зазначив, що економічна ситуація стабілізується. В той же час він додав, що доки не час жорсткої грошово-кредитної політики ФРС і заходи стимулювання згортатимуться "коли економічне зростання стане достатньо сильним і стійким, навіть якщо не дуже інтенсивним".
Предбачається, що індекс ISM Non-Manufacturing, що показує стан ділової активності у сфері послуг США, збільшився в листопаді до 51,5 пунктів в порівнянні з 50,6 пункту місяцем раніше. Послуг припадає на частку майже 90% американської економіки. Перевищення індексом позначки в 50 пунктів означає активізацію ділової активності, значення нижче цієї величини говорить про падіння активності.
Показник буде опубліковано в четвер.
В Європі ситуація також стабілізується: темпи скорочення роздрібних продажів в єврозоні сповільнилися, прогнозують економісти. Статуправління ЄС опублікує дані про роздрібні продажі в жовтні.
Європейський центральний банк (ЄЦБ) збереже базову процентну ставку за підсумками засідання в четвер на рівні 1%, прогнозують всі 54 опитаних агентством Bloomberg експерти.
це мінімальне значення за всю історію існування ЄЦБ з 1999 року.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас