Індекси у США зросли у вівторок на позитивних даних з перегляду КНР — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індекси у США зросли у вівторок на позитивних даних з перегляду КНР

Фондовий ринок
111
Американські фондові індекси зросли у вівторок на даних про максимальне за п'ять років збільшення виробничої активності в КНР, повідомляє агентство Bloomberg. Ф'ючерси на індекси США змінюються разноспрямовано в середу, Dow Jones виріс на 0,03%, S&P - на 0,04%, Nasdaq опустився на 0,07%.
Згідно із індексом , що розраховується HSBC Holdings Plc, активність у виробничому секторі Китаю зросла в листопаді до 55,7 пунктів з 55,4 пункти місяцем раніше. Листопадове значення - найвище з квітня 2004 року.
Між тим дані американського Інституту управління постачаннями (ISM) показали, що виробнича активність в США продовжила збільшуватися в листопаді четвертий місяць поспіль, хоча і нижчими темпами, ніж в жовтні.
Індекс ISM Manufacturing минулого місяця опустився до 53,6 пункти в порівнянні з 55,7 пунктів місяцем раніше. Експерти чекали зниження до 55 пунктів.
"В той час як багато хто турбується, що почнеться новий спад на фондовому ринку, і чергова бульбашка лусне, ми бачимо надто багато позитивних даних, аби можна було грати на пониження", - зазначає головний інвестиційний стратег Wells Capital Management Джеймс Полсен.
На фоні позитивних даних з виробничого сектора КНР акції Caterpillar Inc., найбільшого в світі виробника дорожно-будівельного і гірського устаткування, подорожчали на 2,2%. На долю Азії припало 23% виручок компанії в третьому кварталі цього року.
Вартість паперів Alcoa зросла на 2,2%, ExxonMobil - на 1,3%. Ціна нафти підскочила у вівторок на 1,4%, мідь, алюміній, нікель, цинк і свинець також подорожчали, вартість золота досягла чергового рекорду.
Підтримку фондовому ринку США у вівторок також надало повідомлення про те, що інвестфонд Dubai World почав переговори з кредиторами про реструктуризацію боргу обсягом $26 млрд. До плану реструктуризації увійдуть борги двох девелоперських компаній конгломерату - Nakheel і Limitless, в той же час інші багаточисельні компанії групи залишаться осторонь, оскільки їх фінансове положення стабільне.
Ціна акцій American International Group піднялася за підсумками торгів на 8,6%. Американський страховик у вівторок закрив дві операції з Федеральним резервним банком (ФРБ) Нью-Йорка, які дозволили йому зменшити свою заборгованість перед ФРБ на $25 млрд.
Котирування акцій будівельних компаній зросли у вівторок на даних про несподіване збільшення кількості незавершених операцій на американському ринку вторинного житла (pending home sales). Цей показник збільшився на 3,7%, тоді як експерти прогнозували зниження на 1%.
Підіндекс S&P, до розрахунку якого входять папери представників будівельного сектора, підскочив до закриття ринку на 1,6%, акції Lennar Corp. подорожчали на 1,7%.
Акції ритейлерів також подорожчали у вівторок на даних про збільшення роздрібних продажів в США 12-й тиждень поспіль.
Вартість акцій Target Corp. піднялася на 0,5%, Limited Brands - на 5,8%.
Індекс Dow Jones Industrial Average виріс до закриття ринку у вівторок на 126,74 пунктів (1,23%) - до 10471,58 пунктів.
Standard & Poor's 500 піднявся на 13,23 пункти (1,21%), склавши 1108,86 пункти.
Значення індексу Nasdaq Composite збільшилось на 31,21 пункту (1,46%) - до 2175,81 пункти.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас