Україна піднялася в рейтингу Єврокомісії по безпеці авіаперевезень з 17 на 35 місце — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна піднялася в рейтингу Єврокомісії по безпеці авіаперевезень з 17 на 35 місце

504
Україна з січня по листопад 2009 р. піднялася в рейтингу безпеки авіаперевезень, які складає Єврокомісія, з 17 на 35 місце.
Про це заявив на прес-конференції глава Державіаадміністрації України Олександр Давидов, передає кореспондент РБК-Україна.
Місце в рейтингу визначається коефіцієнтом, який обчислюється за спеціальною формулою. У "червону зону" потрапляють країни з коефіцієнтом "4" і вище. У 2008 р. коефіцієнт України був 1,8, з січня по листопад він покращився до 1,2.
Нагадаємо, за словами Давидова, в "чорному списку" Єврокомісії не залишилася жодної української авіакомпанії. В кінці листопада ц.р. Єврокомісія вирішила про виключення трьох українських авіакомпаній з переліку заборонених в ЄС, одній - дозволено відновити діяльність.
Згідно з рішенням, з переліку вилучені авіакомпанія Volare, "Українська авіаційна транспортна компанія" і авіакомпанія "Мотор Січ". Крім того, Єврокомісія дозволила компанії "Українсько-середземноморські авіалінії" відновити польоти в Європу, але лише на одному літаку.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас