Іспанія розпочинає економічні реформи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Іспанія розпочинає економічні реформи

359
Уряд Іспанії схвалив створення інвестиційного фонду розміром 20 млрд. євро для підтримки галузей, що не завдають збитку довкіллю, в рамках пакету заходів, спрямованих на зменшення залежності економіки від будівельного сектора, повідомляє Dow Jones Newswires.
"Дуже багато в нашій економіці базується на нестійкій моделі житлового будівництва", - заявила журналістам міністр фінансів Іспанії Олена Сальгадо після щотижневого засідання кабінету міністрів.
Уряд хоче змусити іспанські банки вкласти половину необхідної суми до нового фонду, кошти якого він збирається інвестувати в транспорт, поновлювану енергію, утилізацію відходів та інші проекти.
Крім того, в рамках так званого закону про стійкість економіки, уряд схвалив довгий список реформ, включаючи податкові пільги при купівлі житла, нові стимул-реакції дослідницької діяльності і нових розробок, спрощені процедури створення нових компаній.
Хоча економіка єврозони в цілому вийшла з рецесії в третьому кварталі, ВВП Іспанії в цей період знов скоротився. На думку багатьох аналітиків, через дисбаланс в іспанській економіці її показники протягом деякого часу будуть нижчими, ніж показники інших країн єврозони.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас