Восьмирічний бізнесмен заробив свій перший мільйон доларів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Восьмирічний бізнесмен заробив свій перший мільйон доларів

6198
Канадський хлопчик Раян Рос заробив майже мільйон доларів у віці восьми років і вже має за своїми плечима чотири компанії. Коли Раяну Россу було три роки, він влаштував на задньому дворі рідної домівки недалеко від Торонто курячу ферму. Спочатку у нього було 60 курок і він продавав дюжину яєць за три долари. "Отже виходило близько 15 доларів на день", - підраховує юний бізнесмен.
Втомившись від курячого бізнесу, Раян зайнявся новою справою. Він став підстригати газони. За годину канадець брав 20 доларів, але оскільки був дуже юний, аби управлятися з газонокосаркою, наймав старших товаришів, яким платив по 15 доларів на годину, повідомляє MIGnews. "Отже він отримував п'ять доларів на годину, хоча при цьому нічого не робив, - говорить Саванна Росс, його мати. - Схожа ситуація була з наступною компанією. Ми поливали газони. Він брав 200 доларів з клієнта, а працівникові, який за нього все робив, платив сотню. І все це були його ідеї. Ми з чоловіком дивувалися, наскільки він все блискуче розумів. Весь процес роботи".
Самостійно Раян інвестував свої гроші в нерухомість. Зараз у нього шість будівель в Онтаріо і Британській Колумбії, а його особистий статок оцінюється в 900 тис. доларів. Раян купив хокейний і баскетбольний майданчики для своєї сім'ї, а також чотири тисячі книг для себе, але так і не розжився мобільним телефоном. Його батьки так і не дозволили.
"Шкільні товариші як і раніше не вірять в те, що він займається бізнесом, - говорить Саванна Росс. - Вони думають, що він хвалько".  
Але амбіції юного підприємця йдуть далеко за межі придбання нерухомості. "Я хочу купити дві хокейні команди НХЛ, - говорить він. - Таким чином я можу грати в Лізі".
"Раян гадає, що хокей - це лише розвага, - пояснює його матір. - Але він зобов'язаний зрозуміти бізнес-складову. Тепер ми зустрічаємося з власниками команд. Вони вважають, що ця історія дуже кумедна".
За матеріалами:
Rokf.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас