Президенти Росії, Білорусі та Казахстану обговорюють створення Митного союзу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Президенти Росії, Білорусі та Казахстану обговорюють створення Митного союзу

221
Російська делегація напередодні саміту ЄврАзЕС в Мінську внесла зміни до порядку денного зустрічі, повідомив президент Білорусі Олександр Лукашенко.
"Російська делегація напередодні внесла зміни до порядку денного, і вони погоджені", - сказав О.Лукашенко, відкриваючи переговори президентів РФ, Білорусі та Казахстану у вузькому складі.
Він пояснив, що саме за ініціативою російської сторони лідери Росії, Білорусі і Казахстану, що входять до Митного союзу, спочатку зустрічаються утрьох. За словами білоруського президента, російська делегація запропонувала, щоб "зустрілися утрьох і обговорили все, що стосується Митного союзу, а потім вже у вузькому складі з нашими колегами провели зустріч в рамках ЄврАзЕС".
"Таким чином, ми починаємо із зустрічі утрьох, потім проведемо на рівні президентів засідання Міждержавної ради ЄврАзЕС, і вийдемо на розширені переговори (за участю делегацій всіх країн, що входять в ЄврАзЕС, - ІФ)", - пояснив О.Лукашенко.
Зустріч трьох президентів Росії, Білорусі та Казахстану продовжилася без участі преси. На розгляд, як повідомив виконавчий секретар Митного союзу Сергій Глазьєв, винесено 11 питань, заздалегідь погоджених Комісією Митного союзу.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас