ВОЛЯ надасть своїм абонентам доступ до IPTV — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ВОЛЯ надасть своїм абонентам доступ до IPTV

3156
Компанія ВОЛЯ в другому півріччі 2010 року надасть своїм абонентам доступ до інтернет-телебачення (IPTV).
"Сьогодні молодь все більше хоче дивитися телепрограми не по традиційному телевізору, а з монітора комп’ютера, – зазначив президент компанії ВОЛЯ Сергій Бойко. – Тому ми вважаємо за свій обов’язок іти назустріч побажанням клієнтів, щоб вони могли отримувати доступ до телепрограм у зручному для них форматі".
За інформацією аналітиків компанії, до 15% абонентів широкосмугового доступу в Інтернет "Воля Бродбенд" і біля 7% абонентів послуги доступу до телевізійних програм у цифровому форматі "Воля Преміум ТВ" як додаткову зручність хотіли б отримувати сервіс IPTV. Доступ до телепрограм через інтернет-телебачення буде надаватися у вигляді додаткового сервісу для абонентів компанії.
На початковому етапі впровадження цієї технології компанія ВОЛЯ не розраховує на якийсь прибуток, але вважає цей напрям перспективним, оскільки, за прогнозами, кількість абонентів цього сервісу найближчим часом має значно збільшитися.
IPTV-система дає змогу кожному користувачу: створити індивідуальний пакет програм; дивитися телепрограми у запису; використовувати функцію тайм-шифт (зсув у часі), яка дає змогу робити паузи при перегляді передач у режимі реального часу; а також дивитися програми у форматах MPEG-2 та MPEG-4.
Компания ВОЛЯ є національним українським телекомунікаційним провайдером, що надає комплексну мультисервісну послугу, а саме: інформація та розваги – доступ до телепрограм і відео-на-замовлення; передавання даних – високошвидкісний доступ до Інтернету та послуги найбільшого в Україні дата-центру; комунікація – комп’ютерний та голосовий зв’язок.
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас