Україна і Польща домовилися прискорити реалізацію проекту Євро-Азіатського нафтотранспортного коридору — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Польща домовилися прискорити реалізацію проекту Євро-Азіатського нафтотранспортного коридору

Енергетика
306
Україна і Польща домовилися прискорити реалізацію проекту створення Євро-Азіатського нафтотранспортного коридору (ЄАНТК). Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ.
Відповідних домовленостей досягли на зустрічі міністр закордонних справ України Петро Порошенко і міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський 25 листопада.
"Досягнуто домовленості прискорити реалізацію проекту ЄАНТК, зокрема в контексті визначення економічної окупності проекту і залучення до нього нових учасників", - сказано в повідомленні.
Сторони також обговорили можливість участі Білорусі в спільних енергетичних проектах.
Як повідомляло агентство, в жовтні представник Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив про позитивну оцінку експертами Європейської комісії техніко-економічного обґрунтування проекту створення ЄАНТК.
В червні генеральний директор Міжнародного трубопровідного підприємства "Сарматія" (Польща) Сергій Скрипка передав на експертне вивчення Єврокомісією ТЕО проекту ЄАНТК, базою якого є запуск нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсному режимі (у напрямку Бродів).
Учасники "Сарматії" на загальних зборах 24 квітня затвердили ТЕО проекту створення ЄАНТК.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас