352
Китай посилює регулювання банківських переказів для фізосіб
— Казна та Політика
Заходи із посилення регулювання банківських переказів запроваджує Китай, оскільки очікування зміцнення курсу юаня викликали надходження капіталу на ринки країни, інформує Forbes.
Обмеження торкнуться переказів коштів в юанях та іноземній валюті відносно фізичних осіб. Іноземним фізособам і організаціям забороняється переказувати кошти в іноземній валюті п'яти або більш громадянам Китаю для подальшої конвертації в юані за один день або протягом декількох днів поспіль, говориться в постанові Державного валютного управління КНР.
При цьому фізичним особам в Гонконзі і Китаї забороняється отримувати більше 20 тис. юанів ($2929) на добу. Таким чином, як постановило Державне валютне управління, п'ять або більше громадян Китаю не можуть "відправляти кошти на рахунок однієї фізичної особи або однієї організації в юанях після обміну іноземної валюти на китайські юані того ж дня, наступного дня або протягом декількох днів поспіль".
"Головна мета нових правил - контроль надходження "гарячих грошей", - вважає старший аналітик другого за величиною China Construction Bank Corp. Чжао Цинмін. - Перекази коштів фізичним особам з-за кордону є важливим каналом надходжень "гарячих грошей" до Китаю". За його оцінкою, приплив спекулятивного капіталу до Китаю за останніх 4 роки перевищив $200 млрд.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
