0 800 307 555
0 800 307 555

В Інтернеті з'явились фото більше 500 банківських шахраїв


В Інтернеті з'явились фото більше 500 банківських шахраїв

ПриватБанк виклав на своєму офіційному сайті фотографії 550 осіб, яких фінустанова звинувачує в шахрайстві. "Злочинці, що орудують в банківській сфері, незалежно від важкості злочинів завдають серйозного збитку безпосередньо банку, його співробітникам, клієнтам, звичайним громадянам. Надаючи якусь інформацію про злочинця в своїй або іншій області України, Ви не лише сприяєте затриманню небезпечних для суспільства індивідів, але і отримуєте матеріальну винагороду", - говориться в офіційному повідомленні банку, котре супроводжує фотографії.

Зазначимо, що в Україні діє презумпція невинності, згідно з якою назвати людину злочинцем може лише суд після розгляду. Отже, ПриватБанк, який самовільно звинуватив в шахрайстві більше півтисячі людей, ризикує зіткнутися із зустрічними звинуваченнями в наклепі і поширенні відомостей, що заплямовують гідність і честь громадян.

Якщо ви впізнали "злочинця" за розміщеною на сайті фотографією, ПриватБанк просить повідомити про це в "Чергову частину" фінустанови. "Після цього з Вами зв'яжуться відповідальні співробітники ПриватБанку, з якими Ви зможете обговорити способи надання інформації і дізнатись розмір винагороди. Вся отримана інформація - суворо конфіденційна", - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко підписав указ, яким дав доручення державній прикордонній службі зробити всі необхідні дії для блокування виїзду з країни недобросовісних позичальників проблемних Укрпромбанку і банку "Надра".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua