Папку про хабарників серед київських можновладців Луценко назвав "Космонавти" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Папку про хабарників серед київських можновладців Луценко назвав "Космонавти"

Кримінал
853
Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє, що київська влада робить все, аби ніхто з її представників не був притягнутий до відповідальності за хабарництво і корупцію.
Про це Луценку сказав в інтерв'ю "Газете по-киевски" (№220 (1620)).
"Київська влада робить все, аби ніхто, навіть із середньої ланки їх угрупування, не притягувався до відповідальності", - сказав міністр, коментуючи останню інформацію в ЗМІ про те, що на в'язці "погорів" начальник одного з управлінь КМДА.
"Йому дійсно інкримінують отримання хабара - 3 млн. грн. - через посередника. Але питання арешту вирішують слідчий прокуратури і суддя", - сказав Луценко.
На питання, як столична влада впливає на правоохоронців, міністр відповів: "Міліція свою справу робить - затримуємо при отриманні хабарів, готуємо матеріали про службові злочини, а потім згідно із законом зобов'язані передати їх до прокуратури. На жаль, часто далі не спрацьовує механізм арешту, і чиновник залишається на волі. В принципі і так може бути, підписка про невиїзд - це ще півбіди. Але потім справи не розслідуються. Я не пам'ятаю жодної успішно завершеної в суді справи про хабарі київським чиновникам!".
Як приклад Луценка нагадав затримання близько місяця тому на хабарі заступника глави однієї з райадміністрацій столиці.
"Передали матеріали до прокуратури, але вони місяць думають: порушувати справу або як завжди? Такої протидії притягненню до відповідальності "злодійкуватого" чиновництва, як в Києві, немає ніде!", - підкреслило Луценко.
За його словами, правоохоронці назбирали вже дуже багато фактів із зловживань київської влади. "Тека називається "Космонавти". Фактів стільки, що вони туди вже не поміщаються", - сказав міністр.
Як повідомляв УНІАН. 19 листопада прокурор Києва Євгеній Блажівський повідомив, що столична прокуратура порушила кримінальну справу за фактом здирництва і здобуття 3 млн. грн. хабара начальником одного з управлінь Київської міської державної адміністрації, якого було затримано недавно працівниками УСБУ в Києві і Київської області. Обвинуваченому обраний запобіжний захід у вигляді "підписки про невиїзд". За словами Блажівського, гроші посадова особа вимагала за сприяння у вирішенні питання про розміщення плавзасобу.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас