Попит фінансового сектора на офіси в Москві впав у 10 разів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Попит фінансового сектора на офіси в Москві впав у 10 разів

Нерухомість
185
Попит банківського сектора і фінансових організацій на оренду офісних площ у Москві з жовтня 2008 року по жовтень 2009 року скоротився в 10 разів. Про це йдеться в аналітичному огляді компанії Cushman & Wakefield Stiles & Riabokobylko (C&W/S&R).
За даними аналітиків, за той самий період загальна кількість угод про оренду офісних приміщень в столиці знизилася в три рази. Зараз орендою офісів, в основному, цікавляться невеликі інвестиційні компанії і фонди.
Разом з тим експерти C&W/S&R відзначають пожвавлення ринку оренди, пов'язане з тим, що орендні ставки наближаються до свого мінімального значення. Якщо на початку 2009 року орендарі в основному фокусувалися на перегляді умов договорів оренди, то тепер вони прагнуть знайти якісні й недорогі площі.
Згідно з іншим дослідженням компанії, в жовтні на московський ринок вийшли чотири якісні офісні будівлі класу Б+ загальною площею близько 52 тисяч квадратних метрів. При цьому обсяг куплених і орендованих офісів виявився вищим - 58 тисяч "квадратів". Рівень вакантних площ для офісів класів А і Б+ за підсумками минулого місяця збільшився на 1,5 відсотка - до 24,1 відсотка.
Середня ставка оренди для офісів класу А впала на 30 доларів і склала 620 за квадратний метр на рік. Квадратний метр в офісних центрах класу зафіксувався на позначці 360 доларів.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас