Податківці вже оштрафували аптечні заклади на суму 15,8 млн грн. і вилучили з незаконного обігу медичної продукції на загальну суму 21,5 млн грн. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Податківці вже оштрафували аптечні заклади на суму 15,8 млн грн. і вилучили з незаконного обігу медичної продукції на загальну суму 21,5 млн грн.

Казна та Політика
179
Податківці вже оштрафували аптечні заклади на суму 15,8 млн грн. і вилучили з незаконного обігу медичної продукції на загальну суму 21,5 млн грн. Про це повідомили в прес-службі Державної податкової адміністрації України.
За даними прес-служби, станом на 17 листопада робочими групами органів державної податкової служби проведено 7043 перевірки дотримання порядку проведення розрахункових операцій за готівку. Викрито 1898 порушень податкового законодавства на ринку обігу медикаментів.
За результатами контрольно-перевірочних заходів органами державної податкової служби встановлено 6902 факти відсутності окремих обов'язкових лікарських засобів і виробів медичного призначення на період карантину. В управління Державної комісії з контролю над ліками передані акти перевірок по 2754 аптечним закладам, які фіксують відсутність асортименту ліків. Інші матеріали готуються до передачі.
При перевірках аптечних закладів встановлено 839 фактів перевищення граничних роздрібних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення. В управління Державної інспекції з контролю над цінами передані акти перевірок по 499 аптечних закладах, в яких встановлено перевищення граничних роздрібних цін. Інші матеріали готуються до передачі.
Контроль органів державної податкової служби над реалізацією лікарських засобів і виробів медичного призначення триває, відзначили в ДПАУ.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас