ОПЕК вимагатиме більшої відповідності видобутку квотам і збереже їх на колишньому рівні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ОПЕК вимагатиме більшої відповідності видобутку квотам і збереже їх на колишньому рівні

Енергетика
153
Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) на черговій зустріч 22 грудня в Анголі зажадає від учасників більшої відповідності видобутку встановленим квотам і збереже їх на колишньому рівні, повідомив міністр нафти Катара Абдулла бін Хамад аль-Атийя.
"Відповідність квотам має бути більше 65%", - наводить слова міністра агентство Bloomberg. В даний час цей показник становить 60%, при цьому сам Кувейт збільшує виробництво нафти.
В цілому ОПЕК збільшила видобуток нафти в жовтні за підсумками сьомого місяця поспіль. Видобуток 11 країн, що підпадають під дію квот, минулого місяця збільшився на 50 тис. барелів на добу (б/д) в порівнянні з попереднім місяцем і досяг 26,52 млн б/д. У жовтні скоротили видобуток нафти Венесуела та Ірак, тоді як Кувейт, Нігерія та Ангола трохи збільшили виробництво. Встановлена квота - 24,845 млн б/д.
Президент картелю відмовився робити прогнози відносно рішення ОПЕК на черговій зустріч в Луанді 22 грудня. Раніше він повідомляв, що картель може прийняти рішення про збільшення квот, оскільки ціна на нафту тримається на позначці вище $75 за барель, при ціні $100 зростання квот неминуче, говорив глава ОПЕК.
До ОПЕК, на частку якої припадає близько 40% світових постачань нафти, входять 12 країн: Алжир, Ангола, Еквадор, Іран, Ірак, Кувейт, Лівія, Нігерія, Катар, Саудівська Аравія, ОАЕ і Венесуела.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас