Ахметов пропонує викупити всі квитки на матч Україна-Греція — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ахметов пропонує викупити всі квитки на матч Україна-Греція

6163
Президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов готовий виплатити 1,5 мільйона доларів Федерації футболу України за квитки на матч Україна - Греція, аби потім продавати їх уболівальникам за нижчими цінами. Як повідомляє офіційний сайт клубу, про це Р.Ахметов звернувся з офіційною заявою до президента ФФУ Григорія Суркіса.
Напередодні збірні Греції і України зіграли внічию (0:0). Зустріч у відповідь відбудеться 18 листопада в Донецьку.
"Всі розуміють, що національна команда потребує підтримки уболівальників. Але ФФУ встановила непомірно високі ціни на квитки. Я вже неодноразово говорив і ще раз повторю, що з уболівальниками обійшлися, м'яко кажучи, недобре. До того ж, ми отримали величезний ризик побачити на принциповому матчі напівпорожній стадіон", - зазначив Р.Ахметов.
За його словами, "встановивши величезні ціни на квитки, ви хочете заробити з "Донбас Арени" близько 36 мільйонів гривень. Це при тому, що матчі української збірної в Дніпропетровську і Харкові принесли ФФУ приблизно по 300 тисяч доларів кожен".
"Григорію Михайловичу, я пропоную Вам реальний вихід з ситуації, що склалася. ФК "Шахтар" готовий викупити у ФФУ всі 50 тисяч місць на гру Україна - Греція за 1,5 мільйона доларів. Це більше, ніж ви отримали за всі домашні матчі відбірного циклу Чемпіонату світу-2010 зі всіх стадіонів разом узятих", - наголошується в заяві.
"Ми же запропонуємо всім уболівальникам України квитки за тими цінами, за якими вони продаються на матчі "Шахтаря" в лізі Європи. Від 20 до 1200 гривень (25, 40, 50, 75, 210, 370, 700, 850)", - звернувся Р.Ахметов.
Він обіцяє, що "виплативши ФФУ 1,5 мільйона доларів, "Шахтар" зможе виручити, продавши всі квитки на "Донбас Арену", 353 тисячі доларів. Різниця, а саме, 1 мільйон 147 тисяч доларів США, буде погашена із коштів нашого клубу".
Крім того, в заяві наголошується, що ті уболівальники, які вже купили квитки за завищеними цінами ФФУ, звичайно, повинні отримати компенсацію за різницю в ціні.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас