Маршрутки подорожчають — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Маршрутки подорожчають

4834
Через подорожчання зрідженого газу столичні перевізники можуть підняти ціни на проїзд на 50 копійок до кінця листопада - максимальна ціна проїзду в деяких з них стане 3 грн. "На заправках Києва за літр газу просять вже 5,16 гривень, причому ще кілька днів тому літр коштував трохи менше 5 гривень.
У мене 70 % машин на газу - завжди вважали, що це буде економніше", - скаржиться перевізник Віктор Макаренко, машини якого працюють у Святошинському і Подільському районах. За його словами, якщо ціни на газ зростатимуть і далі, то ціну йому доведеться підвищити.
"Пасажирів стало менше, доходи зменшились, довелося скоротити кількість машин на чверть. Але, сподіваюся, що через тиждень, коли закінчиться карантин в школах і вузах, людей знову побільшає. Тоді пустимо знову всі машини, але ціну доведеться підвищити. Думаю, що подорожчання на 50 копійок особливо ніхто не помітить", - говорить Макаренко.
Проте, схоже, ціни підвищать не всі. "У мене більшість машин - на дизелі, буквально декілька штук на газу. Тому доки через ціни на газ підвищувати проїзд не буду. А ось якщо почне дорожчати дизель, який зараз 7 гривень за літр, тоді доведеться ставити питання руба", - говорить перевізник Микола Бацан.
Голова Асоціації перевізників Києва Валерій Липецький підтверджує, що багато хто використовує не зріджений газ, а метан, тому якщо ціни і підвищать, то не всі. В Українській асоціації зрідженого газу заспокоюють - говорять, що ціни найближчим часом можуть піти вниз: до України везуть партії з Казахстану, які повинні будуть заповнити дефіцит на ринку і збити ціну.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас