Медведєв: Всі переговори щодо вступу РФ до СОТ планується завершити у 2010 р. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Медведєв: Всі переговори щодо вступу РФ до СОТ планується завершити у 2010 р.

88
Всі переговори щодо вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) планується завершити в 2010 р. Про це пише Президент РФ Дмитро Медведєв в своїй статті "Роль Росії в "перехідний" період", опублікованій в британському виданні The Economist. Для вирішення завдання з модернізації національної економіки буде необхідно як і раніше здійснювати великі закупівлі новітнього устаткування, технологій і послуг за кордоном. Іншими словами, Росія прагне бути частиною світової торгової системи, а також розраховує укріпити і вивести на вищий рівень відносини зі всіма своїми партнерами.
"Серед наших пріоритетів також залишається вступ до СОТ - всі переговори щодо цього питання ми плануємо завершити у 2010 р.", - пише в своїй статті Президент РФ.
Д.Медведєв також підкреслює, що Росія залишиться надійним постачальником енергетичних та інших ресурсів на світовий ринок. В зв'язку з цим Росія, як і раніше, зацікавлена в економічному розвитку країн-споживачів російської сировини, а також країн, через чию території здійснюються постачання російських товарів на світовий ринок.
"Тому ми як і раніше виступатимемо за підписання єдиного документу, що регламентує міжнародну енергетичну взаємодію", - передає слова Президента РФ його прес-служба.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас