Нафта може подешевшати на наступному тижні через надлишок запасів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта може подешевшати на наступному тижні через надлишок запасів

Енергетика
289
Ціна нафти може знизитися наступного тижня через збільшення запасів палива в США і скорочення обсягів нафтопереробки на тлі зменшення попиту на паливо, повідомило агентство Bloomberg.
Чотирнадцять аналітиків із 28, або 50%, очікують здешевлення нафти і шість - підвищення. Ще вісім респондентів не чекають значних змін.
"Я чекаю, що ціни залишатимуться під тиском. Нинішній надлишок запасів продукції чинить тиск на маржу нафтопереробки, викликаючи все більше і більше скорочення використання потужностей", - зазначає президент Lipow Oil Associates LLC Енді Ліпов.
Міністерство енергетики США опублікувало в четвер звіт, згідно з яким комерційні запаси бензину в США минулого тижня зросли на 2,56 млн барелів - до 210,8 млн барелів. Таким чином, резерви в даний час на 4,8% перевищують середній показник за останні п'ять років.
Запаси дистилятів збільшилися на 349 тис. барелів - до 167,7 млн барелів, що на 29% перевищує середнє значення за п'ять років.
В минулу п'ятницю аналітики не змогли дати однозначного прогнозу відносно зміни вартості нафти. Котирування жовтневих ф'ючерсних контрактів на нафту марки WTI на нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) з понеділка по четвер опустилися на 0,6% - до $76,94 за барель. В п'ятницю ціна знаходиться біля позначки $76 за барель.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас