Курс долара США до євро знижується в п'ятницю в очікуванні даних про зростання ВВП єврозони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Курс долара США до євро знижується в п'ятницю в очікуванні даних про зростання ВВП єврозони

Валюта
291
Курс долара США до євро знижується в п'ятницю в очікуванні даних про перше за шість кварталів збільшення ВВП єврозони, повідомляє агентство Bloomberg.
Статистичне управління Європейського союзу опублікує попередні дані про зміну ВВП регіону в третьому кварталі. За прогнозами експертів, європейська економіка зросла в липні-вересні на 0,5%.
"Якщо дані про ВВП єврозони будуть такими позитивними, як очікується, це може значно підвищити попит на євро, - відзначає генеральний керівник підрозділу ринків капіталу Shinsei Bank Ltd. у Токіо Такако Масаї. - В цілому негативний тиск на долар зберігається, і ця тенденція навряд чи скоро зміниться".
Курс долара США до євро опустився в процесі торгів у п'ятницю до $1,4868 за євро в порівнянні з $1,4850 на закриття ринку в четвер.
Заяви міністра фінансів Франції Крістін Лагард, яке бере участь у конференції міністрів фінансів країн-учасниць АТЕС в Сингапурі, стримали падіння долара щодо європейської валюти.
За словами Лагард, Франція віддає перевагу "сильному" долару, а зміцнення євро негативно позначається на доходах європейських експортерів.
Вартість ієни до долара зросла в п'ятницю до 90,24 ієни в порівнянні з 90,37 ієни напередодні, курс ієни до євро піднявся до 134,08 ієни в порівнянні з 134,21 ієн в четвер. Японська валюта на цьому тижні подешевшала на 0,4% щодо долара і на 0,5% до євро.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас