Оніщук: Держслужбовці з 2010 р. муситимуть декларувати не лише своє майно, а також свої доходи і витрати — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Оніщук: Держслужбовці з 2010 р. муситимуть декларувати не лише своє майно, а також свої доходи і витрати

Казна та Політика
688
Державні службовці та прирівняні до них особи (посадові особи місцевих органів влади) з 2010 р. повинні будуть декларувати не лише своє майно, а також свої доходи і витрати. Про це на прес-конференції заявив міністр юстиції України Микола Оніщук, коментуючи низку законів, що вступають в силу з 1 січня ("Про принципи і запобігання протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення").
За його словами, держслужбовці повинні будуть декларувати свої доходи і витрати, крім того, закон зобов'язав нотаріусів повідомляти уповноважені органи про майнові операції держслужбовців і прирівняних до них осіб. У випадку, якщо майнові операції держслужбовців виявляться незіставними з декларованими ними доходами, то закон зобов'язав нотаріусів повідомляти про це силові структури, які вживатимуть заходів для виявлення джерел доходів держслужбовців і прирівняних до них осіб.
Нагадаємо, сьогодні держслужбовці зобов'язані подавати тільки декларацію про майновий стан і доходи за попередній рік. Вищезазначені закони були прийняті парламентом 11 червня 2009 р.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас