Прибуток HSBC в третьому кварталі значно збільшився — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Прибуток HSBC в третьому кварталі значно збільшився

148
Британський HSBC Holdings Plc, найбільший банк Європи, оголосив про істотне зростання чистого прибутку в третьому кварталі 2009 р. завдяки скороченню резервів на можливі втрати із кредитів.
"Думаю, що світова економіка пережила серйозний струс, - заявив головний виконавчий директор HSBC Майкл Геогеган. - Доки дуже рано святкувати перемогу, особливо якщо врахувати зростання безробіття, що продовжується, на Заході". На його думку, світова економіка відновлюватиметься з різною швидкістю в різних регіонах, і найбільш яскраві перспективи зростання зараз надають ринки, що розвиваються, включаючи Індію, Китай та Бразилію.
Збитки від знецінення активів HSBC і втрати з кредитів в третьому кварталі були мінімальними з першого півріччя 2008 р. Вони знизилися до позначки $3 млрд. У другому кварталі ці втрати становили $3,4 млрд., а в першому - $3,9 млрд. Компанія не надає даних з квартального прибутку. Відомо, що за перше півріччя чистий прибуток компанії становив $3,3 млрд., а в першому півріччі минулого року - $7,7 млрд.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас