Moody's допускає підвищення рейтингів банку "Надра" в разі реструктуризації його зовнішніх зобов'язань і рекапіталізації — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's допускає підвищення рейтингів банку "Надра" в разі реструктуризації його зовнішніх зобов'язань і рекапіталізації

632
Міжнародне рейтингове агентство Moody's допускає підвищення рейтингів банку "Надра" в разі успішної реструктуризації даною фінустановою її зовнішніх зобов'язань і рекапіталізації банку державою. Про це йдеться в повідомленні Moody's.
Згідно з повідомленням, можливе підвищення рейтингів банку за таких умов відображало б поліпшення ситуації з ліквідністю "Надра" і капіталом.
Moody's також допускає прийняття українською владою рішення про ліквідацію банку "Надра", що спричинить зниження рейтингів фінустанови відразу після прийняття такого рішення.
За даними Moody's, зовнішні кредитори банку "Надра" поки не схвалили запропонований фінустановою варіант реструктуризації його зобов'язань, при цьому відповідні переговори тривають.
Українська влада, як відзначає рейтингове агентство, зараз розглядає як варіант рекапіталізації, так і варіант ліквідації банку "Надра".
Як повідомлялося, в червні Moody's знизило довгостроковий рейтинг банку "Надра" за зобов'язаннями в іноземній валюті з рівня Саа2 до рівня С.
Тоді ж агентство залишило незмінними наступні рейтинги банку "Надра": рейтинг фінансової стійкості Е, рейтинг за депозитами Caa2/Not Prime і рейтинг за національною шкалою B3.ua.
Зниження довгострокового рейтингу банку "Надра" за зобов'язаннями в іноземній валюті агентство Moody's пояснювало можливими втратами кредиторів банку в процесі реструктуризації боргових зобов'язань даної фінустанови.
За класифікацією Moody's, боргові зобов'язання з рейтингом С є класом зобов'язань з найнижчим рейтингом і зазвичай свідчать про дефолт позичальника, причому вірогідність виплати основної суми боргу і відсотків мала.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас