Євро дорожчає до долара та ієни на ознаках відновлення економіки і рішеннях G20 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Євро дорожчає до долара та ієни на ознаках відновлення економіки і рішеннях G20

Валюта
192
Курси євро до долара США і японської ієни зростають на ознаках відновлення світової економіки, які, як очікується, підтвердять опубліковані в понеділок статдані з єврозони.
Як повідомило агентство Bloomberg, долар дешевшає після того, як країни "групи двадцяти" підтвердили, що не поспішатимуть зі згортанням заходів з підтримці економіки, і затвердили річний графік реалізації конкретних заходів щодо досягнення стійкого зростання.
Крім того, міністри фінансів і глави центральних банків G20 не прокоментували різкого ослаблення долара цього року, тому інвестори розраховують, що уряди США й інших країн штучно не підтримуватимуть курс долара.
Євро в понеділок коштував $1,4942 в порівнянні з $1,4847 на кінець попереднього торгівельного дня. Курс японської валюти до єдиної європейської склав до цього часу 134,58 ієн проти 133,45 на закриття ринку в п'ятницю.
Вартість японської валюти відносно долара впала 9 листопада до 90,07 ієни з 89,88.
"В цілому економічні дані стають позитивними, - відзначив старший аналітик Mizuho Trust & Banking Co. Масахіде Танака. - Попит на валюти країн-експортерів сировини і високодоходні валюти залишається високим".
Промвиробництво в Німеччині зросло у вересні на 1%, підйом триває другий місяць поспіль, прогнозують опитані економісти Bloomberg. Міністерство економіки Німеччини оприлюднить дані про промислове виробництво у вересні 9 листопада.
Також передбачається, що індекс довіри інвесторів до економіки єврозони покращився в листопаді до мінус 12 пунктів, максимального значення з липня 2008 року. Дослідницький інститут Sentix опублікує дані в понеділок.
"Економіка єврозони відновлюється швидше, ніж в США і Японії, - упевнений глава валютного підрозділу Tokyo Forex & Ueda Harlow Ltd. Масанобу Ісикава. - Диференціали процентних ставок також працюють на користь євро".
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас