Індія скасує податкові стимули з наступного року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Індія скасує податкові стимули з наступного року

Казна та Політика
140
Індія готова скасувати стимулювання економіки через податкові пільги з наступного року, оскільки третя за величиною економіка Азії повернеться до зростання більш ніж на 7% на рік. Про це заявив прем'єр-міністр країни Манмохан Сингх.
"З’являються чіткі сигнали зростання економіки", - заявив Сингх на Індійському економічному саміті в Нью-Делі в неділю, організованому World Economic Forum, передає Bloomberg. "Як і інші країни, ми вдалися до безпрецедентних стимулюючих заходів, і ми будемо вживати прийнятні заходи, щоб звести їх нанівець".
Рішення Індії йде врозріз із загальною політикою більшості країн G20, які поки мають намір зберегти стимулювання економік. Заяви Сингха прозвучали на фоні недавнього заклику прем'єр-міністра Великобританії Гордона Брауна, який в суботу 7 листопада закликав країни групи зберегти стимулювання економік.
Центробанк Індії в жовтні прийняв перші заходи по закриттю доступу до дешевих грошей, турбуючись, що широкий доступ до кредитів може спричинити зростання інфляції.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас