Ринок акцій дочекався корекції


Український ринок акцій у вівторок продемонстрував корекцію з основних ліквідних паперів.

Індекс " Української біржі" знизився на 1,45% - до 1569,03 пункту, а індекс ПФТС зберіг свої позиції, закрившись незначним ростом - до 651,14 пункту.

За словами Андрія Нестерука, старшого аналітика інвестиційної компанії Phoenix Сapital, корекція на ринку акцій у другій половині дня продовжилася, підтверджуючи заяви багатьох брокерів, що ринок перегрітий і що багато акцій торгуються вище їх справжньої вартості. (Нагадаємо, що у вересні і в першій половині жовтня індекси українських бірж були світовими лідерами росту). Крім того, спостерігалася непевність на європейських майданчиках, які втратили за день 1-2%.

" З іншого боку, варто відзначити, що ціна на нафту стоїть на високому рівні - $73,25/барель для марки WTI, що символізує стабільний попит на сировинні товари,- відзначає Нестерук.- Ми очікуємо, що ціна нафти надасть підтримку українському фондовому ринку в короткочасній перспективі й не дозволить акціям значно просісти в найближчі дні".

На "Українській біржі" найбільше падіння зафіксоване з акцій ЛуАЗу (8,13%), Маріупольважмашу (6,98%) і Стаханівського вагонобудівного заводу (6,35%), у той час як показали зростання акції "Укрнафти" (0,43%) і "Райффайзен Банку Аваль" (2,98%), однак торги акціями банку були припинені о 15:00.

На ринку котирувань ПФТС у вівторок у лідерах торгів були акції: "Мотор Сiчі" (+6,72%), Єнакієвського метзаводу (-2,69%) і "Укрнафти" (+0,53%), на ринку заявок - папери "Укрнафти" (+1,18%), "Центренерго" (-0,09%) і Єнакієвського метзаводу (-3,13%).

Ольга Галицька

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua