Ющенко зупинив дію розпорядження Кабміну про приватизацію ОПЗ в 2009 р.


Ющенко зупинив дію розпорядження Кабміну про приватизацію ОПЗ в 2009 р.

Президент України Віктор Ющенко сьогодні підписав указ №747/2009 "Про зупинення дії положення розпорядження Кабінету міністрів України від 3 грудня 2008 р. №1517-р". Текст відповідного указу розміщено на офіційному сайті глави держави.

"Зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1517-р "Про затвердження переліків господарських товариств і холдингових компаній, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу, державних підприємств, холдингових компаній і відкритих акціонерних товариств, що підлягають підготовці до продажу в 2009 р." в частині визначення таким, що підлягає продажу в 2009 р., державного пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Одеський припортовий завод", - говориться в документі.

На думку Ющенка, рішення щодо приватизації державного пакета акцій ОПЗ - підприємства, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, за відсутності державної програми приватизації, адекватної сучасному рівню розвитку суспільних відносин, не відповідає інтересам національної безпеки у сфері приватизації і унеможливлює забезпечення в повному обсязі економічної безпеки України.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua