Ринок акцій України закрив тиждень незначним зростанням, будучи в бічному тренді


Українські фондові індикатори закрили тиждень незначним зростанням, підтримані позитивною кон'юнктурою європейських торговельних майданчиків у п'ятницю. Індекс "Української біржі" виріс на 0,57% - до 1189,70 пункту, індекс фондової біржі "ПФТС" - на 0,38%, до 472,33 пункту.

"Волатильність індексу "Української біржі" залишається значною. Сьогодні основним драйвером ринку виступила кон'юнктура європейських фондових майданчиків, які були підтримані акціями фінансових установ і видобувних компаній. Також слід зазначити помірний вплив на ринок російського позитиву", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" керівник аналітичного департаменту інвестгрупи "ТАСК" Андрій Шевчишин.

Крім того, як відзначив начальник відділу торгівлі цінними паперами інвесткомпанії "Трійка Діалог Україна" Володимир Грищенко, зовнішніми драйверами світових, а слідом за ними й українських майданчиків були зростаючі ціни на нафту й метали. Він також відзначив, що долар продовжив здавати позиції по відношенню до інших валют (виключаючи гривню).

За даними Грищенка, індекс "Української біржі" в п'ятницю сильно підтримали акції "Азовсталі" та "Мотор-Січі".

Разом з тим Шевчишин відзначив, що українські інвестори, як і раніше, настроєні неоднозначно, про що свідчить різноспрямований рух цін акцій, хоча поки кількість зростаючих акцій перевищує кількість акцій, що демонструють негативну торговельну динаміку.

На "Українській біржі" в п'ятницю в лідерах зростання опинилися акції "Азовсталі" і "Мотор-Січі", які виросли на 3,66% і 1,04% відповідно.

На "Українській біржі" в п'ятницю розміщено 536 операцій на 15,306 млн грн.

На ПФТС на ринку котирувань цього дня подорожчали "Укрсоцбанк" - на 1,14% і "Азовсталь" - на 0,97%.

На ПФТС цього дня наторгували акціями на 9,06 млн грн..-

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua