Економіка Латвії досягне найнижчої точки падіння на початку 2010р


Економіка Латвії досягне найнижчої точки падіння на початку 2010р

Латвійська економіка може досягти нижчої точки падіння в першому кварталі 2010 року, заявив президент Банку Латвії Ілмар Римшевич у передачі латвійського радіо "У точці перетину".

На його думку, якщо у світовій економіці в найближчому майбутньому не відбудеться "нічого непередбаченого", у другому кварталі в країні може початися відродження.

"Зараз позначилися перші ознаки стабілізації (у світі), тому можна трохи заспокоїтися щодо ситуації в народному господарстві, - сказав Римшевич. - Багато аналітиків прогнозують, що в четвертому кварталі цього року почнеться оздоровлення світової економіки, а це дає надію, що й Латвія може почати відновлюватися, тому що в неї з'явиться можливість продавати свої товари".

Як відзначив голова Центробанку, для Латвії зараз важливо "навести порядок у своєму фінансовому господарстві". За його словами, це стосується, у тому числі, держбюджету, тому що під час економічного зростання "господарювання було непродуманим і навіть у кращі роки країна жила невідповідно до своїх достатків".

Як повідомлялося раніше, в I кварталі 2009 року валовий внутрішній продукт Латвії скоротився на 18%, в II кварталі (за попередніми оцінками) - на 19,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua