Уряд Великобританії закликав не враховувати політику при продажу Opel


Уряд Великобританії закликав не враховувати політику при продажу Opel

Уряд Великобританії звернувся до сторін, які приймають рішення щодо обрання нового власника концерну Opel, з закликом вирішувати ситуацію не за політичними мотивами, а виключно на основі інтересів бізнесу та економіки, передає Deutsche Welle.

Крім того, при виборі переможця британці просять взяти до уваги інтереси компанії Vauxhall, яка є частиною операції і яка виробляє у Великобританії ті ж автомобілі, що і Opel.

Так, британський міністр із справ бізнесу Пітер Мандельсон заявив, що рішення не повинне залежати від політичних міркувань будь-якої країни і в ньому "необхідно враховувати довготривалі перспективи розвитку як заводів Opel, так і британських підприємств цього автовиробника, які працюють під торговою маркою Vauxhall".

Нагадаємо, в останні тижні боротьба за Opel розгорілася між консорціумом Magna-Сбербанк та бельгійським інвестфондом RHJ International. Пропозицію російсько-канадського консорціуму підтримували федеральний уряд Німеччини, земельна влада і профспілка Opel, пропозиція бельгійського інвестфонду більш цікавила General Motors.

Magna та Сбербанк розраховують отримати по 27,5% акцій Opel і інвестувати в європейську компанію близько 500 млн євро. Кілька днів тому уряд Німеччини заявив про готовність надати російсько-канадському консорціуму кредит у розмірі 4,5 млрд євро, у випадку якщо керівництво GM прийме рішення на користь консорціуму Magna та російського Сбербанку. У зв'язку з цим, GM запитала додаткові дані від уряду Німеччини з приводу коштів, які воно може вкласти в операцію, у випадку якщо переможцем виявиться бельгійський інвестфонд RHJ International.

Німецький автоконцерн Opel належить американській автомобільній корпорації General Motors та уряду Німеччини. Він має свої філії в Бельгії, Іспанії, Польщі, Австрії та Росії. На підприємствах концерну працюють понад 50 тис. осіб, з них - близько 25 тис. - в Германії і 5 тис. - у Великобританії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua