НБУ констатує збільшення від'ємного сальдо поточного рахунка платіжного балансу з 78 млн. долл. до 355 млн. долл. у липні


НБУ констатує збільшення від'ємного сальдо поточного рахунка платіжного балансу з 78 млн. долл. до 355 млн. долл. у липні

Національний банк констатує збільшення від'ємного сальдо поточного рахунка платіжного балансу України з 78 млн. доларів до 355 млн. доларів у липні.

Про це сказано в повідомленні НБУ.

"За попередніми даними, від'ємне сальдо поточного рахунка платіжного балансу в липні 2009 року збільшилося до 355 млн. доларів порівняно з 78 млн. доларів у червні", - сказано в повідомленні.

За січень-липень, за даними НБУ, дефіцит поточного рахунка становив 1,2 млрд. доларів.

Від'ємне сальдо торгівлі товарами, як зазначає Нацбанк, у липні збільшилося до 717 млн. доларів (з 167 млн. доларів у червні) в основному за рахунок збільшення обсягів імпорту.

Експорт товарів у липні зменшився порівняно з липнем 2008 року на 57,5% до 3,3 млрд. доларів, імпорт - на 54,8% до 4,0 млрд. доларів.

Дефіцит фінансового рахунку в липні становив 589 млн. доларів порівняно з 654 млн. доларів у червні; за підсумками січня-липня цей показник становив 7,0 млрд. доларів.

Від'ємне сальдо зведеного платіжного балансу в липні становило 944 млн. доларів порівняно з 732 млн. доларів у червні; за підсумками січня-липня цей показник становив 8,2 млрд. доларів.

Як повідомляло агентство, раніше заступник голови Національного банку Олександр Савченко висловлював думку про те, що сальдо поточного рахунка платіжного балансу за підсумками 2009 року може бути додатнім.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua