Standard & Poor's виключило рейтинг Литви зі списку спостереження


Standard & Poor's виключило рейтинг Литви зі списку спостереження

Агентство Standard & Poor's Ratings Service виключило суверенний рейтинг Литви на рівні BBB зі списку спостереження (CreditWatch), що свідчить про зменшення ризику його зниження на тлі кроків уряду країни зі зменшенню дефіциту бюджету, повідомляє агентство Bloomberg.

"Виключення литовського рейтингу зі списку CreditWatch є наслідком дій литовської влади із запобігання подальшого погіршення стану сектора приватних фінансів, включаючи заходи щодо зниження бюджетного дефіциту", - заявив Франк Жиль, аналітик S&P, у своєму звіті. Проте, прогноз за рейтингом залишається негативним.

Литовська економіка гірше, ніж економіки інших балтійських країн - Латвії та Естонії - переживає світову фінансову кризу. В останньому кварталі ВВП Литви знизився на 22,4% стосовно показника попереднього року. У Латвії падіння склало 19,5%. За прогнозом S&P, річне падіння литовського ВВП складе 18%, в 2010 р. очікується "незначне зростання". Агентство поставило рейтинг країни в список спостереження 10 серпня. У той же день рейтинги Латвії й Естонії були знижені з BBB до BB і з A- до A відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua