Економіка КНР перебуває на шляху до відновлення після світової кризи


Економіка КНР перебуває на шляху до відновлення після світової кризи

Економіка Китаю в цей час перебуває на шляху до відновлення і під кінець року продемонструє непогані показники, якщо Центральний уряд КНР збереже прийнятий наприкінці 2008 року курс економічного розвитку, наводять у вівторок китайські ЗМІ слова головного економіста державного статистичного управління КНР Яо Цзінюаня.

За словами експерта, уряд повинен продовжити вживати "активні заходи в бюджетній політиці й, відповідно, послабити кредитно-грошову політику".

Раніше аналітики Goldman Sachs Group Inc. підвищили прогноз зростання ВВП Китаю в 2009 році до 9,4%, відзначивши "потужний імпульс до підйому" і високу ймовірність того, що уряд країни відстрочить жорсткість грошово-кредитної політики.

До цього експерти прогнозували збільшення ВВП КНР на 8,3%.

В 2010 році, як очікують в Goldman, китайська економіка виросте на 11,9%.

У той же час економіст Goldman Sachs Майкл Буханан відзначає, що "китайська економіка наближається до точки, коли уряду необхідно турбуватися про те, щоб не спізнитися з жорсткістю грошово-кредитної політики в такому ж ступені, як він турбується про те, щоб не почати цей процес занадто рано".

ВВП КНР виріс на 7,9% у другому кварталі порівняно з тим же періодом попереднього року завдяки реалізації урядового пакета стимулювання економіки обсягом 4 трлн юанів ($585 млрд) і рекордним обсягам кредитування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua