США і Швейцарія дійшли згоди щодо питання розкриття банківської таємниці UBS


США і Швейцарія дійшли згоди щодо питання розкриття банківської таємниці UBS

Влада США і Швейцарії дійшла згоди щодо питань, що стосуються розкриття банком UBS AG інформації про 52 тис. клієнтів швейцарського банку, які є громадянами США і підозрюються у використанні офшорних рахунків для ухиляння від сплати податків, повідомило агентство Bloomberg.

Уряди двох країн затвердили угоди і пізніше підпишуть остаточний договір, повідомив представник міністерства юстиції США Стюарт Гібсон федеральному окружному судді Алану Голду, що розглядає це питання.

Гібсон не розкрив деталей угод і не сказав, коли документи будуть направлені на розгляд Голду.

Мінюст США подав позов на UBS у лютому поточного року, звинувативши найбільший банк Швейцарії в сприянні деяким американським громадянам у прихованні доходів. UBS погодився заплатити $780 млн, щоб уникнути повномасштабного розслідування його діяльності американськими регуляторами, і розкрити інформацію про більш ніж 250 рахунків.

Відтоді троє клієнтів UBS були визнані винними в США в приховуванні коштів від оподатковування. Тисячі клієнтів уникнули розслідування, добровільно розкривши свої рахунки.

Адвокати клієнтів банку відзначають, що майбутні розкриття залежать від досягнутої владою угоди.

У липні Швейцарія почала переговори з американською владою від імені банку, заявивши, що виконання запитів США змусить швейцарські банки порушити закон, що охороняє таємницю банківських вкладів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua