ФДМ планує оголосити конкурс з продажу 67,79% акцій "Укртелекому" у грудні


ФДМ планує оголосити конкурс з продажу 67,79% акцій "Укртелекому" у грудні

Фонд держмайна (ФДМ) України має намір у грудні 2009 року оголосити конкурс із використанням відкритості ціни за принципом аукціону із продажу 67,79% акцій ВАТ "Укртелеком".

Відповідний наказ, що вносить корективи в план-графік приватизації в другому півріччі поточного року, підписав у вівторок в. о. глави Фонду Дмитро Парфененко.

Як повідомлялося, уряд почав підготовку "Укртелекому" до приватизації з кінця 90-х років минулого сторіччя. Однак поки вдалося провести лише пільговий продаж, а в держави як і раніше залишається 92,79% акцій підприємства.

Нинішній уряд під керівництвом Юлії Тимошенко намагався продати "Укртелеком" в 2008 році, закріпивши в держвласності 25%+1 акція. Тоді ціна однієї акції на ринку становила 1,04 грн, з урахуванням чого початкова вартість 67,79% акцій компанії оцінювалася в 13,2 млрд грн. Потім ціна акцій знизилася, і уряд у квітні того ж року визначив початкову ціну цього пакета в розмірі 12 млрд грн.

У цей час акції "Укртелекому" котируються за курсом 0,34 грн за акцію.

Раніше учасники ринку неодноразово відзначали, що постійне затягування приватизації національного оператора зв'язку, що з кожним роком втрачає свою частку на ринку і рентабельність, веде до зниження його вартості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua