Через дефіцит коштів Україна не проводитиме в 2009 р. військові навчання


Через дефіцит коштів Україна не проводитиме в 2009 р. військові навчання

Повномасштабні багатонаціональні військові навчання цього року на території України, або поблизу її кордонів не проводитимуться через проблеми з фінансуванням.

Про це повідомив журналістів начальник Генерального штабу - головнокомандуючий Збройних сил України генерал армії Сергій Кириченко, який знаходиться з інспекційною поїздкою в Харківській обл., повідомляє радіо "Свобода".

Кириченко нагадав, що на 2009 р. планувалися навчання спільно з Туреччиною, а також участь закарпатської бригади в навчаннях на Яворівському загальновійськовому полігоні. "Але це захід, швидше за все, не відбудеться, тому що немає коштів", - сказав він.

За його словами, держави-партнери України в проведенні подібних навчань погодилися з пропозицією нашої сторони провести цього року тільки комп'ютерні командно-штабні навчання без участі підрозділів.

Відносно фінансування Збройних сил України Президент Віктор Ющенко заявляв, що не допустить при формуванні держбюджету на 2010 р. зменшення витрат Міністерства оборони. Він підкреслив, що в поточному році Міноборони виявилося єдиним відомством, номінальні витрати якого в порівнянні з попереднім періодом були зменшені.

Нагадаємо, в лютому ц.р. Міністерство оборони заявляло про намір відмовитися від участі в 13 з 23 міжнародних військових навчань, запланованих на цей рік, через обмежене фінансування. Як заявляв Кириченко, залежно від змін до державного бюджету на 2009 р., в частині фінансування армії, Генштаб вноситиме корективи до проведення військових навчань.

Відзначимо, раніше голова парламентського комітету з національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко виступав проти скасування бойових військових навчань в 2009 р. При цьому колишній міністр оборони, регіонал Олександр Кузьмук наполягав на скасуванні масштабних навчань цього року через економічну кризу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua