Український ринок акцій незначно знизився у вівторок слідом за зовнішньою кон'юнктурою


Український ринок акцій у вівторок незначно знизився на зовнішньому негативі слідом за європейськими фондовими майданчиками: індекс "Української біржі" упав на 0,42%, або на 4,4 пункту, - до 1086,93 пункту, ПФТС-індекс - на 0,33%, або на 1,43 пункту, - до 429,64 пункту.

"Зниження українських фондових майданчиків відбулося на тлі корекції, що намітилася на світових фондових майданчиках. Змішану динаміку демонструють азіатські фондові майданчики, значний тиск роблять світові сировинні ринки. На тлі падіння цін на сировину на глобальному ринку присутня корекція європейських фондових майданчиків. Фондові майданчики США демонструють помірне падіння", - говориться в огляді інвестгрупи "ТАСК" (Київ) з посиланням на аналітика Вадима Ємця.

Згідно із прогнозом керівника аналітичного відділу "ТАСК" Андрія Шевчишина, ринки, імовірно, залишаться досить волатильними до кінця тижня, а український ринок збереже орієнтир на світові майданчики.

За словами експерта з боргових ринків інвестиційної компанії "Конкорд Капітал" (Київ) Олександра Климчука, сьогодні спостерігався підвищений попит на суверенні випуски єврооблігацій, внаслідок чого котирування цих паперів зростали.

"Так, зростання котирувань Україна-2011 перевищило 2%. У корпоративному сегменті залишився незадоволеним попит на єврооблігації фінансового сектора, зокрема, банків "Фінанси та Кредит", "Південний" і Укрсиббанку", - відзначив Климчук.

За даними "Конкорд Капітал", український CDS за підсумками вівторка незначно виріс і станом на 17:00 торгувався на рівні 1429 б.п.

На "Українській біржі" виросли акції Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча - на 4,31%, "Донбасенерго" - на 2,09%, Авдієвського коксохімзаводу - на 1,74%, "Центренерго" - на 0,64%, Алчевського меткомбінату - на 0,54%, "Азовсталі" - на 0,5%, концерну "Стірол" - на 0,3%, Єнакієвського металургійного заводу - на 0,19%, "Укртелекому" - на 0,12%.

Знизилися акції "Луганськтепловозу" - на 2,83%, банку "Форум" - на 1,36%, Ясиновського коксохімзаводу - на 1,24%, "Західенерго" - на 0,56%, Укрсоцбанку - на 0,49%, "Укрнафти" - на 0,27%, "Мотор-Січі" - на 0,26%, Райффайзен Банку Аваль - на 0,12%, Стахановського вагонзаводу - на 0,11%, Маріупольського заводу важкого машинобудування - на 0,02%.

На "Українській біржі" у вівторок укладені угоди на суму 12,16 млн грн.

На ПФТС на "ринку котирувань" виросли акції "Донбасенерго" - на 3,95%, "Західенерго" - на 1,73%, "Укртелекому" - на 0,87%. Знизилися акції "Укрнафти" - на 1,32%, Авдієвського коксохімзаводу - на 1,3%, Райффайзен Банку Аваль - на 0,87%, Єнакієвського метзаводу - на 0,49%, Алчевського меткомбінату - на 0,09%.

На "ринку котирувань" ПФТС укладено 75 угод на суму 4,93 млн грн.

За даними "ТАСК", на "ринку заявок" ПФТС лідерами за обсягами торгів були акції "Укрнафти", Райффайзен Банку Аваль, Алчевського металургійного комбінату.

На "ринку заявок" ПФТС у вівторок укладено 29 угод на суму 2,8 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua