0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк провів розіграш призів серед власників пенсійних пластикових карт у Львові


У рамках всеукраїнської акції, присвяченої міжнародному Дню літньої людини, Приватбанк провів розіграш призів серед власників пенсійних пластикових карт у Львові. Як повідомили представники Західного ГРУ Приватбанку, розіграш грошових призів у розмірі від 10 до 100 гривень пройшов серед усіх власників пенсійних пластикових карт, відкритих у будь-якому відділенні Приватбанку у Львові. Переможцями розіграшу стали більш 20 пенсіонерів – жителів міста.

Також у період з 1 жовтня по 1 листопада 2002 року Приватбанк проводить акцію, у рамках якої всі пенсіонери, які уже мають пенсійний рахунок чи пенсійну карту Приватбанку, так і ті, що уклали договір пенсійного обслуговування з Приватбанком у період акції, стануть учасниками загальнонаціонального розіграшу грошових призів, серед яких і два головних призи по 2002 гривні.

Довідка:
у даний час Приватбанк обслуговує понад 300 тисяч власників пенсійних рахунків, з них більш 170 тисяч чоловік мають пенсійну пластикову карту. Обслуговування пенсійних рахунків здійснюють більш 1330 філій і відділень Приватбанку, також до послуг власників пенсійних карт більш 500 банкоматів, 1 600 пунктів видачі наявних і 17,5 тисяч торгово-сервісних точок по всій території України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua