Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу


Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу

Президент Віктор Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу, затверджену парламентом 23 червня. Про це журналістам повідомив перший заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак.

Нова редакція Бюджетного кодексу передбачала формульну систему трансферних взаємин між державним і більш ніж 12 тис. місцевих бюджетів.

Документ також передбачав введення нових і уточнення дійсних понять і термінів у сфері бюджетного законодавства, уточнення основних функцій розпорядників бюджетних коштів, конкретизацію положень, що стосуються операцій з державним і місцевим боргом.

Закон також містив уточнення норм Бюджетного кодексу про особливості виконання державного і місцевих бюджетів у випадку несвоєчасного прийняття закону про держбюджет.

У документі також деталізувалися норми, що стосуються вимог до звітності про виконання держбюджету.

Як повідомляло агентство, 18 вересня 2008 року парламент прийняв нову редакцію Бюджетного кодексу (законопроект №2709) у першому читанні, а 23 червня 2009 року - у цілому.

Попередня редакція Бюджетного кодексу прийнята Радою 21 червня 2001 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування